ZNAJDŹ MNIE NA:
fryzura na komunie | Fryzjer Kraków Centrum

Fryzura na komunię

komunia 2015

Nasz maj jest ciepły i pobudza do życia po szarej zimie. Soczysta zieleń trawy i krzewów dodaje energii, a zapach bzu można poczuć niemalże wszędzie. Nasuwa się jeden główny temat „JAKA FRYZURA NA KOMUNIĘ ?”

 

Wiele osób kojarzy miesiąc maj jako temat komunijny. Jest szereg przygotowań w domu, ale głównym tematem pojawiającym się to fryzura jaką wybrać dla pociechy w tym ważnym dniu.  Ja osobiście mam bardzo złe wspomnienia z fryzurą komunijną. Urodziłam się w czasach kiedy włosy namiętnie były zapuszczane właśnie do komunii i kręcone na całą noc na wałki. To była moja jedna z najgorszych nocy w życiu. Na szczęście nasze czasy się zmieniły i nie trzeba włosów kręcić na piwie. Wiele kobiet na myśl o lokach ma skojarzenie własnie z tymi komunijnym spiralkami.

 

Jaka więc będzie najlepsza fryzura na komunię dla dziewczynki ?

Pierwszą najważniejsza sprawą jest to, żeby fryzura była dziewczęca , a nie jak dla panny młodej. Pięknie prezentują się rożnego rodzaju sploty czy koszyczki zrobione z  włosów. Idealnie gładkie lub pofalowane z elementem wianka ze świeżych kwiatów, wstążek czy tez spinek dekoracyjnych. Włosy mają wyglądać naturalnie więc drogie mamy nie przesadzajmy z ilością lakieru i tapiru !

 

komunia-5komunia-7komunia-4

 

 

Jaką fryzurę zrobić dla syna ? 

Zapomnijmy o irokezach, mocno wygolonych bokach i pójdźmy w klasykę. Nie zaproponuje też mocno układać włosów za pomocą żelu który będzie stawiał włosy na sztywno i je sklejał. Wybrałabym delikatne pasty które tylko ujarzmią włosy. Najważniejsze by włosy były dobrze obcięte, uporządkowane bez sterczących kogutów i czyste.

 

komunia-6komunia-11komunia-8

 

Kilka filmików, które mogą pomóc i stać się inspiracją :

 

Więcej propozycji znajdziesz w folderze Komunia .

 

 

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Jabłońska

 

zdjęcia Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *